Asysta nocna

449 zł

10 h

asysta nocna

Nieprzespane noce przy noworodku to codzienność, z którą młody rodzic musi się zmierzyć. Jeśli czujesz, że potrzebujesz nabrać sił, by opiekować się Maleństwem najlepiej jak potrafisz, asysta nocna będzie idealnym rozwiązaniem. Twoje Maleństwo będzie miało troskliwą, profesjonalną opiekę, która cały noc będzie czuwać nad jego snem, a Ty chodź na jedną noc będziesz mogła wyłączyć “radar płaczu” i zyskać klika godzin prawdziwie regenerującego snu.

Na czym polega Asysta Nocna?

  • przygotujemy wieczorną kąpiel
  • będziemy karmić maleństwo (butelką) lub podawać mamie dziecko do karmienia (karmienie piersią)
  • tulić do snu
  • przewijać
  • odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Ile trwa Asysta Nocna?

Nasza asysta będzie trwać 10 godzin. Rozpocznie się o godzinie 21:00, a zakończy o 7:00.

Kto będzie opiekował się Maleństwem?

Asysta będzie świadczona przez Joannę Siewko. Asia z wykształcenia jest pielęgniarką. Dodatkowo ukończyła kurs chustonoszenia, doradztwa laktacyjnego, masażu Shantala, a także pielęgnacji neurorozwojowej i handlingu. W pracy najważniejsze jest dla niej wspieranie rodziców, by odnaleźli się w świecie sprzecznych informacji, czuli się kompetentni w tym, jak zajmują się swoim dzieckiem oraz pozwalali sobie na wszystkie emocje związane z rodzicielstwem.

Jeśli jesteś zainteresowana asystą w ciągu dnia sprawdź: https://4trymestr.pl/wizyty-domowe/asysta-dzienna-4h-jednorazowa/
Wiele ciekawy informacji na temat snu dziecka znajdziesz w naszej rozmowie z ekspertkami snu ze Sleep Concept: https://www.facebook.com/101437285067297/videos/399155854774440?locale=pl_PL

 

Regulamin rezerwacji
Rezerwacje zostaną otwarte 21 dni zanim sesja się rozpocznie.
Rezerwacje zostaną zamknięte Dzień 1 zanim sesja się rozpocznie.
Zasady rezygnacji: Aby anulować lub zmienić termin wizyty skontaktuj się z nami z co najmniej 24 -godzinnym wyprzedzeniem. Dziękujemy!

Asysta nocna

449 zł

10 h

Rezerwuj:

Loading...