Fizjoterapia dziecięca “Rehabilitacja”

259 zł
(210,57zł + VAT)

1 h

rehabilitacja noworodka

Rehabilitacja noworodka w domu, prowadzona przez empatyczne i polecane fizjoterapeutki dziecięce specjalizujące się w fizjoterapii dziecka do 18 mc życia!

Jeśli Twój Maluszek wymaga rehabilitacji, ale chcesz by odbywała się ona w domowej atmosferze, skorzystaj z naszej oferty wizyt rehabilitacyjnych. Wizyty prowadzone są przez sprawdzone i polecane przez inne mamy fizjoterapeutki dziecięce.

W trakcie pierwszej wizyty Twoja fizjoterapeutka dobierze najodpowiedniejszą i najefektywniejszą metodę rehabilitacji. Dzięki pracy w domu, wizyty rehabilitacyjne są mniejszym źródłem stresu dla Maluszka, co sprawia, że rehabilitacja Twojego noworodka będzie bardziej efektywna. Będąc w stałym kontakcie ze swoim rehabilitantem możecie wspólnie zaplanować plan, częstotliwość i formę rehabilitacji.

Na bieżąco będziesz miała możliwość zarządzać wizytami poprzez swój profil członkowski.

Aby skorzystać z tej formy wizyt, najpierw Twój maluszek musi przejść pełną diagnozę.

Jeśli interesuje, Cię wstępna diagnoza maluszka lub chcesz po prostu poznać zasady zdrowej pielęgnacji maluszka, sprawdź: https://4trymestr.pl/wizyty-domowe/fizjoterapia-dziecieca-zdrowy-start-1h-30-min/

Regulamin rezerwacji
Rezerwacje zostaną otwarte 21 dni zanim sesja się rozpocznie.
Rezerwacje zostaną zamknięte Dzień 1 zanim sesja się rozpocznie.
Zasady rezygnacji: Aby anulować lub zmienić termin wizyty skontaktuj się z nami z co najmniej 24 -godzinnym wyprzedzeniem. Dziękujemy!

Fizjoterapia dziecięca “Rehabilitacja”

259 zł
(210,57zł + VAT)

1 h

Rezerwuj:

Loading...

Nie widzisz odpowiedniego terminu? Znajdziemy go dla Ciebie!

Zostaw nam adres, gdzie ma się odbyć wizyta oraz kontakt do siebie, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.