Nauka chustonoszenia “online”
(dla 1 osoby)

210 zł

1 h 30 min

nauka chustonoszenia

Twój Maluszek uwielbia być blisko Ciebie, cały czas, nawet jak śpi? Potrzeba bliskości jest jedną z najważniejszych potrzeb noworodka, w końcu jeszcze chwilę temu byliście niemal jednym ciałem.

Twoje dziecko nadal potrzebuje czuć Cię blisko. To jednak może być dla Ciebie trudne – ciągłe noszenie, tulenie. W takich sytuacjach niezastąpione są chusty. Pozwalają Maluszkowi przytulać się cały czas, podczas gdy Ty zyskujesz „wolne” ręce i jednocześnie chronisz swój kręgosłup przed przeciążeniami.

Zanim zdecydujesz się na chustę, warto jednak poprosić o pomoc specjalistę. Aby chusta spełniała swoją funkcję, chroniła dziecko i Ciebie, zapewniając odpowiednie ułożenie kręgosłupa, musi być prawidłowo zawiązana.

Jeśli z jakiegoś powodu wizyta domowa nie jest dla Ciebie możliwa lub obawiasz się jej, ale nadal chcesz nauczyć się profesjonalnie motać, konsultacja online będzie idealnym rozwiązaniem.

W trakcie 1,5 godzinnej konsultacji certyfikowana doradczyni chustonoszenia dobierze najodpowiedniejszy dla Was sposób motania i nauczy Cię jak motać prawidłowo, a co za tym idzie, bezpiecznie dla Maluszka i dla Ciebie.

Regulamin rezerwacji
Rezerwacje zostaną otwarte 21 dni zanim sesja się rozpocznie.
Rezerwacje zostaną zamknięte Dzień 1 zanim sesja się rozpocznie.
Zasady rezygnacji: Aby anulować lub zmienić termin wizyty skontaktuj się z nami z co najmniej 24 -godzinnym wyprzedzeniem. Dziękujemy!

Nauka chustonoszenia “online”
(dla 1 osoby)

210 zł

1 h 30 min

Rezerwuj:

Loading...

Nie widzisz odpowiedniego terminu? Znajdziemy go dla Ciebie!

Zostaw nam adres, gdzie ma się odbyć wizyta oraz kontakt do siebie, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.